חדרים דיסקרטיים

Nothing found

פצצות אמיתיות פוגשות לסביות וביסקסואליות

לעתים קרובות אנשים חושבים שכל הבנות שעובדות בשירותי חדרים דיסקרטיים מספקות פינוקים חושניים לגברים בלבד. במציאות, ישנן הרבה נשים ביסקסואליות ולסביות בישראל ובכל האזורים. הן פשוט לא מצליחות למצוא פרטנר לאהבה בחיים. הן מגיעות לנשות העיסויים, בחיפוש אחר פינוק משום שהן לא מצליחות למצוא אהבה, וחולקות עמן עניין בגוף הנשי. מסאג’ עם נשים הוא נורמה אצל בחורה במקומות פרטיים כמו חדרים דיסקרטיים. חלק מהנשים הביסקסואליות שעובדות בעיסוי יפגשו ברצון אישה, ולעתים יסרבו לדייט עם גבר. בנות במיטת מסאג’ים, כשם שמציינות נערות העיסויים, הן עדינות, זהירות יותר כלפי הפרטנרית. הן מנשקות יותר טוב והן אינן גסות רוח.

משחקות את תפקיד בת הזוג

לפעמים גברים אומרים שהם לא מבינים נשים שקוראות לבנות של חדרים דיסקרטיים. בחורים יודעים שהטבע הנשים מאפשר להן להיות סבלניות ולהרגיש טוב גם אם הן לא עושות סקס שנה. כשם שמציינות נשים לסביות וביסקסואליות, הן נפגשות עם נשות מסאג’ים בשביל הרומנטיקה. הן יודעות שכל אחת מנשות של חדרים דיסקרטיים עושה עיסוי לוהט כחלק מעבודתן. עם זאת, מערכות יחסים רומנטיות ולילה של רומנטיקה מושכים אותן. לפעמים זה מזויף, אבל החלומות האירוטיים ביותר מתממשים כשלקוחות נשים פוגשות מעסות ביסקסואליות. לחלק מהלקוחות הלסביות, נערת ליווי יכול להיות “מחליפה” זמנית לחברה: וכשהן נפרדות, זה נעשה בקלות.

דייט יכול להיות בלי סקס

הנשים שעובדות בקליניקות פרטיות או חדרים דיסקרטיים ומספקות “חווית בת זוג”, עיסוי אירוטי או רק מלטפות נשים יכולות לארגן ללקוחות שלהן ארוחת ערב רומנטית לאור נרות, להציג בפניהן ריקוד אירוטי יפהפה וכדומה. לרוב לקוחות לסביות פוגשות נשים סתם בשביל לדבר. הן מתגעגעות לסקס ולאהבה, והן רק רוצות לבכות ולהירגע. נערת חדרים דיסקרטיים תהיה זאת שתקשיב, ולא תתפרץ. לפעמים לא מתרחש פינוק. הערב מסתיים בקינוח, כוס יין או תה ועוגה.