דירה דיסקרטית בראשון

Nothing found

דברו על החוקים

לאחר שהזמנתם דייט עם שתי פצצות בבית או דירה דיסקרטית בראשון, היו מוכנים ללמוד את החוקים הפשוטים של עיסוי מפנק בשלישייה. אתם יכולים גם לבקר את מעסה פרטית ביחד עם האישה או החברה, או להזמין אותה אליכם. זה לא משנה אם אתם יוצאים לדייט עם מעסה מקצועית. מומלץ לדבר עם הנשים על החוקים של השלישייה לפני שהיא מתרחשת. כל משתתף ומשתתפת צריכים להיות מודעים למה שמגיע להם. כבוד הוא דבר חשוב בהתנסות שכזאת. היו מוכנים לשאול ולדבר עם הפרטנריות על דירה דיסקרטית בראשון ומה שתעשו בשלישייה.

שישה חוקים לשלישייה מושלמת

אל תשכחו מהפרטנרית הקבועה במהלך העיסוי. היו קשובים לאישה או לחברה קודם, ורק לאחר מכן, לטפו את את הפצצה של דירה דיסקרטית בראשון. אחרת, האישה תקנא וההתנסות תיכשל. ספקו את כל המשתתפות בהתנסות, כך שאף אחת לא תרגיש מיותרת. אל תשתו אלכוהול. כולם צריכים ליהנות. לכן, התמקדו בלענג את שתי הבחורות. היו סבלניים, בגלל שההנאה תהיה ארוכה יותר מאשר מסאג’ קלאסי. תעשו הכל במלוא התשוקה.

אל תתבטלו!

גבר שנהנה מהרעיון להיות עם שתי מעסות בו זמנית עלול לחשוב שהמשימה שלו היא להגיע אל דירה דיסקרטית בראשון, לשכב וליהנות. ממש לא! קחו הכל בידיים שלכם. למשל, יד ימין תלטף את הגוף של בחוחרה אחת, והיד השנייה תעשה אותו דבר לשנייה. כשמגיע הזמן לשמנים חמים, תוודאו שהבחורה השנייה מרגישה בנוח. שתי בנות שמתנשקות זהו מחזה לוהט. הגבר עלול להתבלבל במהירות. קודם כל תגרמו לשתי הבחורות להרגיש בסבבה. הן יודו לגבר בהנאה. כל מי שמעורב בשלישייה במקום כמו דירה דיסקרטית בראשון צריך לחוות פינוק אמיתי. לבסוף, השתמשו בטכניקות עיסוי שונות! החליפו תנוחה בכל פעם שאתם מחליפים פרטנרית.

דירה דיסקרטית בראשון

בנות סקסיות אמיתיות הן מיניות לא פחות מנשים רגילות. למדו את הסימנים ואל תתבלבלו בין זה לבין משחק תפקידים פשוט. לפעמים גברים חושבים שאישה חייבת להראות את המיניות שלה. אישה שחושבת שהיא מינית ומראה את זה שונה מפצצה חרמנית של כל דירה דיסקרטית בראשון. הבנות הטובות והמנוסות לא משוויצות במיניות שלהן. לפעמים גברים חושבים שהנשים הסקסיות יכולות להישאר ידידות שלהם. אם גבר ופצצה לוהטת הם ידידים, המיניות “מתמסמסת”. הגבר לא מחשיב אותה כמושא למיניות.