משרדי ליווי

Nothing found

עיסוי קשוח למתחילים

אם אתם אוהבים לגוון את הפינוק שלכם ואתם רוצים לנסות עיסוי גס – משרדי ליווי הכינו כמה טיפים למתחילים. החוקים הפשוטים הללו יעזרו מאוד לגברים חדשים בעניין. אם תעקבו אחריהם, תוכלו לקבל את הסיפוק שאתם מחפשים. אם אתם לרוב מלטפים את השיער של הבחורה, הפעם תמשכו אותו קצת. אספו את השיער ומשכו אותו אחורה. זוהי דרך טובה לשים אתכם בתפקיד השולט, במיוחד אם אתם מושכים את השיער של בחורה בתנוחת דוגי-סטייל. נשיכות הן הנאות קלאסיות בעיסוי קשוח עם מעסות יפהפיות של משרדי ליווי בכל האזורים. נסו לא להשאיר פציעות, ואל תנשכו את הבחורה בזמן המסאג’; אחרת אתם עלולים בקלות לפגוע בעור שלה.

קשירות במסאג’ קשוח

קריעת בגדים היא אפשרית, אם הבחורה מאפשרת לכם. לרוב, אתם תצטרכו לדבר עם משרדי ליווי על האפשרות לפני הדייט, אחרת אתם מסתכנים בגרימת נזק לבגדים יקרים. מניעת תנועה היא חלק נוסף במשחקי פינוק “קשוח”. אתם יכולים להשתמש באזיקים או בחבלים. אתם יכולים לשלוט בקלות, להחזיק את הפה של הבחורה באמצעות מכשיר מיוחד מחנויות למבוגרים. אתם יכולים לאזוק את הבחורה לקצה המיטת מסאג’ים, או להשתמש בקשירות ידיים או רגליים, כל זה עדיף לשאול לפני שמזמינים מסוכנויות או משרדי ליווי. לחילופין, אתם יכולים לקשור את הידיים של הבחורה ולכסות לה את העיניים. זה ירגש אותה, והיא תחווה חוויה אינטימית עוצמתית.

הצלפות קלות

הצלפות הן חלק שגרתי במשחקי תפקידים. סטירות קלות על הישבן מספיקות: אל תעשו את זה חזק מדי, אחרת יהיו בעיות. הרבה מהבנות של משרדי ליווי אוהבות מאוד את השליטה הזאת. הסכימו מראש עם הבחורה על נשיכות, קשירות וחוקי הבידור. דייט קשוח, גם אם אתם מתחילים, יסב הרבה הנאה לכם וגם לבחורה.

משרדי ליווי בכל האזורים

כשם שהנשים לא מסרבות לגברים על סמך הגודל שלהם או הגיל, הן מצפות לאותה הגישה מהחברים. כשאתם באים לבחורה דרך משרדי ליווי, היו מנומסים והתנהגו כמו ג’נטלמנים. אל תשתמשו במילים לא מנומסות והימנעו מלהפליק לבחורה בישבן אלא אם היא מבקשת את זה באופן מפורש. הבחורות המטופחות מוכנות לדייט עם בחור מנומס.