שירותי ליווי בחיפה

Nothing found

משמעויות של ראשי תיבות וסלנגים באינטרנט

כשגברים באים לצפון הארץ ומרגישים מאוד בודדים, הם עושים את הדבר הנכון: הם מחליטים החלטה שמחה להשתמש בעיסויים או שירותי ליווי בחיפה. עם זאת, גברים, בעיקר מלומדים, משתמשים בשפה נחמדה ופשוטה ונמנעים מסלנג, ומגלים שהם מפספסים מידע! רוב האתרים שמציעים שירותי ליווי בחיפה, משתמשים בראשי תיבות מוזרים ומילים שמשמעותן דברים לא ידועים. זה נראה מסקרן, אבל הרבה גברים מפספסים את המשמעות של המילים “פינוק אינטימי” ולא מצליחים להבין מה פירוש “OWO”. כאן ננסה לעזור להגדיר מילות סלנג.

גילוי הסודות של סלנג בסקס

הפרופילים של הבחורות מכילים את המידע לגבי שירותי ליווי בחיפה שהן מוכנות לספק לחברים החרמנים שלהן. ראשי תיבות כמו OWO, CIM, BJ וכדומה אומרים כלום ושום דבר להרבה אנשים. לכל קיצור כזה יש משמעות. למשל, BJ מתייחס למין אוראלי, CIM משמעו “גמירה בתוך הפה”, PSE משמעו “חווית כוכבת פורנו”, GFE אומר ללקוח שלבחורה יש ניסיון של שירותי ליווי בחיפה עם חברה שלה. השירות “DUO” הוא ההצעה הלוהטת ביותר לסקס עם אישה נוספת. בעלת הפרופיל אומרת לגברים שיש לה חברה נחמדה שיכולה להצטרף למשחק המיני אם הגבר רוצה. OWO אומר “מין אוראלי ללא קונדום”, בעוד ש”OWC” אומר ללקוחות שהבחורה תבצע מין אוראלי עם קונדום בלבד.

לפעמים גברים שרוצים להפוך ללקוחות של שירותי ליווי בחיפה קוראים שבחורה מציעה שירותי A. הם מוצאים מידע זה מבטיח מאוד, אבל מגלים במהרה שהכוונה היא שהבחורה תספק עיסוי מפנק מיוחד שעוד לא היכרתם.

מומלץ להבחין בין הרגעים הללו ולשקול את התנאים של כל פינוק. זכרו שהזמן המינימלי שאתם מקבלים (שמוצג בפרופיל של הבחורה) הוא הזמן לפינוקי עיסוי רגיל בלבד. חלק מפינוקי ה”אקסטרה” הם ביום נפרד בלבד. עם זאת, הרבה בנות חרמניות כוללות מסאז’ מיוחד של פרוסטטה בפרטים הרגילים שלהן. נערות שירותי ליווי בחיפה פשוט אוהבות את מה שהן עושות.