ליווי לזוגות

הסקס לא יהיה קל

אין סיבה לחשוב שאם אתה יוצא לביקור אינטימי יחד עם אשתך ונערת ליווי לזוגות, חיי המין שלך יהיו קלים יותר. שניכם נמצאים ברמה שונה לחלוטין, ותצטרך להשקיע קצת יותר מאמץ לרצות את בת זוגך מינית. אחרי הכל, אתה לא צריך לצפות ממנה לעשות את כל העבודה. מעבר לכך, אין לצפות לכך שכשתרצה סקס עם נערת ליווי לזוגות היא תזרוק הכל ותזרום. מה שאתה צריך לעשות הוא לשפר את הביצועים בחדר השינה. במילים אחרות, אתה לא צריך להסתכל עליה כעל סקס לוהט.

אחד מכם הוא אסיר

עבור המשחק הזה, צריך עניבות של ארבעה גברים, או במידה ותרצה משהו משוכלל יותר, להציץ בחנויות מקוונות ולרכוש חבלים או משהו דומה. קשור את הקרסוליים ופרקי היד של השותפה שלך לעמודי המיטה ועשה בה כרצונך. רוב האנשים חושבים שהמשחק ליווי לזוגות הזה הוא אחד המדהימים ביותר, וברגע שמנסים את זה, מחזירים את זה לחדר השינה מדי פעם להצית תשוקה. יש אנשים שחושבים שזה מגרה לחלוטין להיות חסרי כוח ושליטה על מה שקורה. בנוסף, הם מרגישים נהדר במרכז תשומת הלב, כך שאם לא ניסית את המשחק הזה, כדאי לשקול את זה לפגישה הבאה שלך.

רוצה לנסות משהו יותר שובב? נסה בקולנוע

מקום ציבורי נוסף שנהדר לסקס עם נערות ליווי לזוגות הוא הקולנוע. למרות שהמשענת עלולה להוות מגבלה בינך לבין בת הזוג ולמנוע מכם קיום יחסי מין, אתם עדיין יכולים לענג זה את זו עם הידיים. עם זאת, אם אתם מתכננים חוויה כזאת, עדיף לבחור מושבים בשורה האחורית הממוקמים אי שם בחשכה כדי להימנע מלהיתפס או, למשל, לגרום לטראומה לאדם אחר. השתמשו במזון או במשקאות. הרעיון הזה אולי לא נראה כל כך יצירתי, אבל תהיה מופתע עד כמה יעיל זה יכול להיות בהפיכת דברים ליותר מרגשים במיטה עבור שני בני הזוג שהזמינו שירות ליווי לזוגות אוהבים. אם מעולם לא השתמשתם במזון או במשקאות במהלך קיום יחסי מין או משחק מקדים, אז זה בהחלט הזמן לעשות זאת. הגש לעצמך חטיף על הגוף של בת הזוג שלך – זה חושני, ובאותו הזמן נותן לך את ההזדמנות לחוות כל חלקיק בגופה. אפשר להתחיל עם תותים וקצפת.

ליווי לזוגות חרמנים

מאחר ומין הוא חלק כה חשוב בחיים מלאים ומספקים, וודא שאתה יצירתי עם חיי המין שלך והעז לנסות משהו חדש מדי פעם. תן לרעיונות לעיל קצת מחשבה, ובוודאות תאהב את החוויות. נסה ליווי לזוגות עם שותפתך לחיים. מומלץ להשתמש ברשימת הדברים הסקסיים הללו כדי לתבל את העניינים בחדר השינה. החיים קצרים וצריך לחיות אותם במלואם, מה שכולל הגשמת פנטזיות.