הזמנת זונות

Nothing found

ריטואל ריפוי ייחודי

עיסוי טנטרי הוא ריטואל המבוסס על פילוסופיה טנטרית עתיקה. עיסוי זה הוא כמו הזמנה לעולם של פיזיות וחושניות, טיפול עדין, השראה ואקסטזה, דרך להגיע אל מעבר לגבולות של חיי היום יום וליהנות מכל רגע בחיים. הזמנת זונות לעיסוי טנטרי הוא הריטואל האינטימי של לתת ולקבל אנרגיה חושנית. באינטרנט תוכל למצוא מומחיות נדירות וסקסיות ברמות אשר יודעות לעשות זאת נכון. זהו שילוב של טכניקות עיסוי טנטרי וטאואיסטי וגם עיסוי קלאסי. זה נעשה בגישה אישית לכל גבר, רגישות, תשומת לב ועבודה עם אנרגיות אשר מאפשרות לך להגיע לעונג מרבית ולהטעין אותך בחיוניות ומרץ. המעסות החמות הן “המדריכות” בעולם זה של הזמנת זונות, הן עוזרות לך לגלות את המיניות ולפתח אותה.

רק מקצועניות מעניקות את העיסוי

טיפול חושני מחדש את הנעורים, מרפא והופך את הגוף והנפש ליפים יותר! עיסוי זה באופן מסורתי נערך על מזרון מיוחד – פוטון, לאור נרות, בסביבה שקטה ובליווי מוזיקה אוריינטלית וללא הסחות דעת. ההליך כולל סוגים שונים של מגע, החל ממגע עדין ודק עד לחזק ומהיר ועד הזמנת זונות, רחצת הגוף בעזרת מגבות חמות, משיכות עדינות ולחץ מרגיע. בעיסוי טנטרי המעסה עושה שימוש בשמנים ארומטיים ומזינים. לפעמים בעיסויים רבים, המקצועניות עושות שימוש באבנים חמות. עיסוי זה ניתן לכל הגוף.

הטיפול בגופך

מסאג’ הוא טיפול הוליסטי הכולל עיסוי פרוסטטה – הלינגאם הגברי. כאשר אתה חושב על הזמנת זונות או במהלך העיסוי, גישת הגבר לגבי המיניות משתנה, חוויה חדשה מינית-מדיטטיבית ומגרה נפתחת עבורו. זהו הליך מרפא הפועל בכל המישורים – גופני, רוחני וכו’. טכניקות נשימה טנטריות פוחתות את הדלת לרוגע פיזי ומנטלי מושלם ומאפשרות לאנרגיות לשלוט בגופך. במהלך עיסוי טנטרי אתה מרגיש את האנרגיה המסתתרת בתוך גופך, כאילו גילית כוחות חדשים. כאשר המעסה מסיימת, הרגשה של הזמנת זונות זו תישאר איתך לזמן רב. בנוסף ניתן לבקש עיסוי ערמונית.

הזמנת זונות לצימר או מלון

למאהבות המקצועיות כמעט ואין מגבלות בפינוקים והן מציעות: עיסוי כפות הרגליים; עיסוי גוף; עיסוי תאילנדי מרגיע; חזק; משחקי תפקידים הכוללים תחפושות, שימוש בצעצועים ועוד. מי שנעזר בפינוקים החמים של הזמנת זונות יכול לגלות את כל הסודות והצדדים הנסתרים של דייט עשיר, חי וחזק. הן גם מסייעות לגוון את חושניות ולהעניק לגבר טיפולים אינטימיים מעניינים. נסה סוגים שונים של בילויים ארוטיים וקבל עונג עמוק בעזרת מקצועניות אמתיות.