ליווי פרטי

פרטים אינטימיים

לפעמים נשים מסרבות לצאת לדייט עם גברים “שמנמנים” שמזמינים ליווי פרטי בגלל שהן חושבות שאנשים כאלה הם מאהבים גרועים. הן משוכנעות שהבטן והמשקל העודף הופך אותם לגרועים במיטת עיסוי ושזה מוביל לחוסר תפקוד גברי. הנשים הסקסיות והמנוסות שיוצאות עם מאות גברים שמנמנים, מנפצות את המיתוס. הן מבטיחות שאפילו פינוק ספונטני עם גברים שמנמנים, היה ללא בעיות. יתרה מזאת, התשוקה שלהם גדולה יותר מזו של אנשים רזים. הנשים של כל ליווי פרטי אומרות שאין שום קשר בין גודל הגוף לבין ההנאה.

גוף גדול וחזק

חלק מהנשים שלא אוהבות לצאת עם גברים שמנמנים מתלוננות שהם מזיעים. באופן טבעי, זה נכון. כולנו מזיעים, אבל הכל תלוי בטמפרטורה ובאינטנסיביות של העיסוי וגם ליווי פרטי. אם הגבר תמיד נקי – אין בעיות. בנות יפהפיות תמיד מציעות לגברים להשתמש במקלחת. אם הגבר מרגיש קצת מיוזע, הוא יכול להתקלח בזריזות לפני הפינוק. דעה רווחת אחרת על גברים גדולים היא על הבטן שלהם. הנשים הלוהטות ראו הרבה גברים והן לא מאמינות לזה. כן, הבטן אולי מסתירה קצת, אבל זה לא משפיע על הגודל. אם גודל הגוף יוצר אי נוחות אצל בנות של ליווי פרטי, כל גבר שמנמן יכול למצוא תנוחת מסאג’ טובה שתהיה נוחה לשני הפרטנרים.

גברים שמנמנים והתנסויות בפינוקים

הבנות הסקסיות מנפצות מיתוס נוסף שקשור לגברים שמנמנים. לפעמים נשים מתלוננות שגברים גדולים לא אוהבים להתנסות. ההיפך הוא הנכון, הם כן! הבנות אומרות שכל בחור גדול מראה עניין בהתנסויות! הוא מסכים לנסות תנוחות מעניינות. הוא תמיד מספק משחק מקדים סקסי ועדין, והפינוק איתם נהדר. נערות ליווי פרטי מזמינות את כל הגברים אליהן, רזים וגם שמנמנים.

ליווי פרטי ודיסקרטי

המיתוס השני אומר שאין גבר שיברח מאשתו הטובה למעסות סקסיות אמיתיות. הם אומרים שהנשים הנבגדות מאשימות את עצמן שהגבר בוגד בהן. הגברים, שרוצים להחביא את רגשות האשם והבושה, ממציאים את המיתוס הזה. למרות הליברליזציה של המוסר, אף אחד לא ישוויץ שהוא יוצא עם בנות של ליווי פרטי. פסיכולוגים אומרים ששתי קבוצות של גברים מבקרים את הסקסיות של קליניקות ודירות דיסקרטיות. הראשונה כוללת גברים אגרסיביים, אימפולסיביים ולוקחי סיכונים. השנייה, מאידך, היא גברים שמפחדים מביקורת של נשים. שתי הקבוצות מחפשות סקס עם נערות ליווי בשביל האישור העצמי.