דירות דיסקרטיות בחיפה

חוויה אינטימית מניסיון אישי

הרשו לי לשתף אתכם בחוויה מיוחדת שהייתה לי, מדובר בחוויה מאוד אינטימית ולכן לא אזדהה בשמי המלא רק אומר לכם שאתם יכולים לקרוא לי ניקו. ובכן מה שקרה הוא ששמעתי הרבה סיפורים על דירות דיסקרטיות בחיפה והדברים אשר מתרחשים בהן. אני לא מהטיפוסים שמבלים בדרך כלל עם נערות ליווי אבל אתם יודעים איך זה; אני גבר ויש לי את הצרכים שלי.

איך זה עובד?

הסתכלתי קצת באינטרנט ובהנתי איך זה עובד - ניתן למצוא דירות דיסקרטיות בחיפה או בכל רחבי הארץ ולהזמין מקום בזיל הזול. הם מחייבים לי שעה ולא לפי לילה כמו בבתי המלון, מה שאומר שזו גם האפשרות המשתלמת ביותר. שלא להזכיר את הדיסקרטיות המוחלטת שהיא דבר חשוב מאוד עבורי, אני לא רוצה שיראו אותי מבלה עם נערות ליווי. ובכן מצאתי דירות דיסקרטיות בחיפה והרמתי טלפון לאחת מנערות הליווי שראיתי באינטרנט - בחורה בת 23 בשם נטשה.

נטשה הייתה בדיוק הנערה שראיתי בתמונות, סקסית ומפתה ובעלת סטייל. נטשה לא ביזבזה זמן ולקחה אותי אל המקלחת (דירות דיסקרטיות בחיפה כוללות את מקלחת ושירותים). התקלחנו יחדיו ונטשה סיבנה אותי וליטפה את גופי; הגוף שלה נצמד לגופי וההרגשתי משיכה חזקה מאוד. העניינים התחילו להתחמם ונטשה הציעה בקולה הרך שנעבור למיטה. התנגבנו ויצאנו מהמקלחת ונטשה התיישבה על המיטה והחלה לגעת בי בידייה. אני מצידי מיששתי את שדייה הרכים והנעימים. תוך זמן קצר ניגשנו למלאכה וקיימנו יחסי מין נהדרים. הגוף שלי היה רותח והיא פינקה אותי כפי שמעולם לא פינקו אותי.

דירות דיסקרטיות בחיפה נתנו לי את כל מה שאני צריך בשביל בילוי שכזה והכל במחיר משתלם. הדירה הייתה נקייה וגם מעוצבת יפה עם נגיעות רומנטיות. הדירה כמובן הייתה ממוזגת והיו בה מקלחת ושירותים בהן השתמשנו לפני וגם אחרי. בקיצור מומלץ מאוד.

בחירת נערת ליווי

בחרתי בנערה העונה לשם נטשה, נערת ליווי מזרח אירופאית בעלת גוף מעוצב ומחוטב בדיוק כפי שאני אוהב. בתמונות ראיתי שיש לה חזה גדול ומפתע וגם ישבן שעושה חשק. נטשה מצאה חן בעיני ועשתה אותי חרמן אז הזמנתי אותה אל דירות דיסקרטיות בחיפה. את החיפוש עשיתי באינטרנט שם ניתן למצוא נערות ליווי עם תמונות אמתיות.