נערות ליווי ברחובות

חוויות מרגשות ברחובות - סיפור אמתי

הרשו לי לספר לכם על חוויה שעברתי לאחרונה. זה התחיל כאשר חיפשנו רעיונות למסיבת רווקים עבור חבר שלנו, יוני, שמתחתן בקרוב.האמת שאנחנו חברה די רגילים אבל דווקא בגלל זה רצינו משהו פרוע ומיוחד. בסופו של דבר במסיבת רווקים נפרדים מחיי ההוללות ומתחייבים לקשר רציני ורגוע. חשבנו שהדרך הכי טובה להגיד שלום לחיי ההוללות היא בבילוי הכולל סקס פרוע.. כך נולד הרעיון להזמין נערות ליווי ברחובות.

האמת שלא ידענו הרבה על נערות ליווי ברחובות. ידענו שישנם מספר מכוני ליווי בעיר אבל לא נראה לנו שזוהי צורת הבילוי המתאימה לערב. רצינו משהו קצת שונה, איזה בילוי בדירה של כל החברה ביחד ובליווי של כמה נערות שיפנקו את כולם. בשלב זה נראה שמסיבת הרווקים של יוני הייתה רק התירוץ אבל בעצם כולם מתלהבים ומתרגשים מהרעיון של בילוי עם נערות ליווי ברחובות.

דירה לבילוי פרוע

אחת הבעיות שהיו לנו היא היכן לקיים את האירוע. אירוע פרוע שכזה לא ניתן לקיים בבית וחיפשנו פתרון אחר. חיפוש קטן באתרי האינטרנט וגילינו את מה שנקרא דירות דיסקרטיות; כלומר דירות בהן משלמים לפי שעה וניתן להגיע לבידור דיסקרטי ואינטימי. מייד הבנו שזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים ושישנים אנשים רבים המזמינים נערות ליווי ברחובות אל דירות דיסקרטיות. אתרי האינטרנט הציגו לנו תמונות של הדירות ובסך הכל התרשמנו לטובה. מדובר בדירות נקיות ומתוחזקות שיש בהן אווירה נעימה וסקסית. בחדרים יש מקלחת ומזגן ואת כל הדברים הקטנים שהופכים את הבילוי בחדר לנעים. זה פחות או יותר כמו בית מלון רק כאן יש דיסקרטיות וכאן משלמים לפי שעה ולא לפי לילה.

נערות בהזמנה

לאחר שמצאנו לעצמנו את הדירה הדיסקרטית בה נוכל לערוך את המסיבה, נשאר לנו לחפש נערות ליווי ברחובות שיפנקו אותנו. באותו האתר בו מצאנו דירות דיסקרטיות חיפשנו גם נערות ליווי ברחובות. מצאנו באתר מבחר גדול של נערות ליווי עם תמונות ומספרי טלפון להזמנה. הזמנו שתי נערות ליווי אל הדירה הדיסקרטית והן פינקו אותנו בטירוף חושים. בלי שום צל של ספק הייתה זו אחת ממסיבות הרווקים הטובות ביותר.