עיסוי אירוטי בקריות

בנות נחמדות, יפהפיות וסקסיות במיוחד

ישנם גברים שמחשיבים את שירות עיסוי אירוטי בקריות הנחשקות כיקר. האמרה הזאת לא נכונה. התוודעות עם בחורה רגילה בשביל דייט דורש יותר זמן בחיפושים מאשר שירות של מעסות. גברים לא מנוסים רבים מאמינים בשוגג שנערות האלה מבצעות "עבודה מלוכלכת" ונראות לא מושכות. בינתיים, גברים שמשתמשים בשירותים של הבנות הסקסיות יודעים שרוב היפהפיות הן נחמדות ונראות טוב. אם תפגשו נערת עיסויים ברחוב, בחיים לא תצליחו לנחש במה היא עובדת.

נערות עיסוי אירוטי בקריות לא שונות מבחורות "רגילות" מבחינה פיזיולגית. עם זאת, עובדות אלה הן מקצועניות ויכולות לספק הנאה רבה לגברים ואפילו לנשים. הניסיון פרקטי של בחורה נורמלית "טובה" שרוצים לפגוש נתונה בספק. בחורה רגילה יכולה להיות ביישנית או חסרת ניסיון בעניינים של עיסוי אירוטי בקריות. לכן גבר לא יכול לקבל את התוצאה הרצויה מאינטימיות איתה.

דייט רגיל למצוא יותר קשה משירות מיוחד

כעת חשבו על הפן הפיננסי של בידור אינטימי וגם עיסוי אירוטי בקריות. השירות של נערות היפות של צפון ניתן להשוואה לעומת מחיר של שמפנייה מעולה או בקבוק של קוניאק איכותי. המחיר הזה כולל טיפול חושני וקלאסי עם טכניקות שונות. שאר השירותים כמו מסאז' עם אבנים חמות או טיפולים עם שמנים ארומה חמים ניתנים בתוספת תשלום בתיאום מראש עם הבחורה שעושה עיסוי אירוטי בקריות.

כשנפגשים עם בחורה רגילה (דייט "נורמלי"), משלמים על המועדון, קולנוע, בית קפה, מסעדה או בידור אחר. למשל, היא תאמר שהיא רוצה לשוט בסירה להנאתה, ולאחר מכן ללכת לבר או למועדון לילה. באופן טבעי, אישה נחמדה לא תשתה בירה. כלומר צריך לשלם על יין טוב, שמפנייה או קוניאק. באופן כללי, בשביל בילוי מהנה כזה צריך לשלם הרבה יותר מאשר על עיסוי אירוטי בקריות אחרי הכל, אם הבחורה הגונה, היא לא תיכנס לפרטיות איתך אחרי הדייט הראשון, וכנראה שגם לא אחרי השני. לבחור במעסות זה זול יותר וקל יותר מאשר בחורה פשוטה, אלא אם מעוניינים גם במערכת יחסים.