שירותי ליווי

מעסות מקצועיות לעולם לא עושות את זה

האורחים של ישראל, זרים ומקומיים שרוצים להזמין שירותי ליווי עם בנות הכי יפות נוטים לחשוב שהבנות מייצגות נשים רגילות והגונות. הגברים הללו טועים. כל הנשים שעובדות בקליניקות פרטיות לעולם לא יסרבו לעיסוי מפנק לאחר שהזמינו אותן. בכל מקרה, יש מספר דברים שהבנות הללו לא עושות. כמו למשל, הן לעולם לא יעשו עיסוי ללא הכנה מראש והן לא ידברו על זה עם אף אחד, לא חשוב מה. הן לעולם לא יהיו סקרניות מדי. כאשר יוצאים לדייט עם יפהפייה סקסית מהזמנות שירותי ליווי, אפשר לשכוח מהביטוי “אני לא במצב רוח טוב” או “יש לי כאב ראש”. בקושי יישמע המשפט: “אל תעשה איתי בדייט את הדברים המטופשים האלה שוב!”

הבחירה שיש לך

ביקורת היא עניין מעצבן עבור גברים במהלך מסאז’, אבל עם יפהפייה מקומית אפשר להירגע, להיות עצמך ואפילו… לא להוריד את הגרביים. יתרון שיש למי שמזמין שירותי ליווי ממקומות שונים הוא מגוון האפשרויות הקיימות. בחיים שבחוץ, הגבר לרוב יוצא לא עם זו שהוא מאוד מחבב, אלא עם זו ש”נועדה” לו – חברה אחת או אישה אחת. באתרנו אפשר לבחור כל בחורה יפה בארץ ולהזמין אותה לכיף. בלונדינית או שחרחרה, גבוה או נמוכה, צעירה או מנוסה – כל בחורה שמחה להגשים את חלומותיך הסודיים.

עשו כייף והרגישו חופשיים

עם כל הנערות של שירותי ליווי כל גבר יכול להיות מאהב מעולה, אפילו אם הפינוק נמשך רק כמה דקות. עובדת מעסה טובה היא פסיכולוגית מצוינת. היא לעולם לא תאמר ללקוח שהוא לא מאהב טוב. נהפוך הוא, היא תמיד תעריך את המאמץ של הלקוח. אם הגבר “חלש” במהלך הדייט, הבחורה תתחיל לבצע בן עיסוי חושני ותמשיך עד שהגבר יהיה מוכן לזה. אז היא תאמר לגבר שהוא נהדר ועדין. כשאתה מבלה את זמנך עם יפהפייה של שירותי ליווי, אל תעמיד פנים – הישאר מי שאתה , הרגש בנוח להיות אגואיסט. ניתן לארגן משחקים פרטיים ולבצע את כל הדברים שאשתך לא מוכנה לעשות. אישה מנוסה שעובדת בקליניקה או מציעה שירותי ליווי תתמוך בכל ניסוי אישי ואפילו תיקח את היוזמה לנסות דברים חדשים בעצמה. אחרי טיפול נחמד או זמן ביחד עם היפהפייה הסקסית ביותר, אפשר פשוט ללכת. היא לא תבקש מתנות או שום דבר בנוסף.