סקס נשים

Nothing found

הראו את הכבוד והאמון שלכם

ברגע שקיבלתם החלטה לצאת לדייט עם סקס נשים לוהטות משירותי הפינוקים למבוגרים, כדאי שתשקלו חוקים ספורים הנוגעים להתנהגות שלכם. הנשים שעובדות שם פוגשות הרבה גברים, ובהחלט מתמודדות לא מעט עם גברים גסים. האם אתם אוהבים לפגוש מישהו גס ולא מנומס? גם הן שונאות את זה! לכן, הנשים הללו ייתנו את כל העדפותיהן וההטבות שבשירותי העיסוי לכל הגברים שיראו שהם באמת מכבדים ונותנים אמון בעובדות הפינוקים. איך לעשות את זה? זה ממש קל: השתמשו בהמלצות שלמטה והפכו לגבר מועדף בקרב סקס נשים הלוהטות.

הגיעו ועזבו בזמן

אל תאחרו לדייט שקבעתם בזמן מסוים. שוב: חשבו על התגובה שלכם למישהו שמאחר לפגישת עסקים. האם תכבדו אותו? האם תבטחו בו ובהצעות העסקיות שלו? סקס נשים פרטיות וצעירות הן ממש אותו דבר. הן שמחות כשגברים מגיעים בדיוק בזמן לפגישה. כבדו את העבודה של עובדת מסאז’ים ואת הזמן שלה. כשאתם עוזבים את הבית שלה, עזבו אותו. אל תגנבו לה מהזמן, שתמיד שווה הרבה! במקרה שקבעתם שעה של דייט חושני, אל תדחפו את הבחורה להיות מגעילה וגסת רוח ולומר לכם שאתם חייבים לעזוב את המקום שלה.

למדו הכל לגבי השירותים של סקס נשים והשירותים שהיא מספקת מראש. אם אתם פוגשים בפרופיל שלה ראשי תיבות שאתם לא מכירים, חפשו בגוגל את המשמעות שלהם. זכרו ש-BJ משמעו מין אוראלי, ואנאלי נקרא “גב חשוף”, DUO מציע שירות לוהט של בילוי עם שתי נשים ביחד. עם זאת, הימנעו משימוש בראשי התיבות בעצמכם, בעיקר כשאתם מתקשרים אל סקס נשים להזמין דייט עם מישהו מעיסויים של כל קליניקה או ספא מפנק. ייתכן ולא תהיו מובנים.

זכרו את הטיפים. האם אתם נותנים טיפים למלצר/ית כשאתם עוזבים את המסעדה? אנשים מנומסים עושים זאת שכן טיפים מראים את הערכתכם לשירות שניתן ואתם רוצים לתת תגמול קטן לנותן השירות. אף אחד לא דוחף אתכם לתת את כל מה שיש לכם, כמה חיוכים ספונטניים יהיו מספיקים בהחלט. הראו את הנימוסים שלכם והפכו ללקוח מועדף בשירותי סקס נשים. זה אומר שהנשים יהיו עדינות אתכם, יראו את חיבתן אליכם ויעבדו בכנות בשירות הטוב ביותר שלהן.