דירות דיסקרטיות ערביות

דברים סוטים שחברה שלך רוצה שתנסה עכשיו

אחת התפיסות המוטעות הנפוצות ביותר על מיניות נשית היא שהן חושבות על סקס במקום כמו דירות דיסקרטיות ערביות לעיתים נדירות, אין להן עניין בו, וכשיש להן עניין – הן מעדיפות לדבוק בתנוחות מסורתיות, בלי הרבה ניצוץ. אבל זה לא נכון; נשים חושבות על מין בתדירות זהה לזו של גברים, יש להן פנטזיות משלהן והן אוהבות לנסות דברים חדשים, שחלקם עלולים לגרום לך להסמיק. מאחורי כל חברה ביישנית יש פילגש פראית שמחכה לכיף, אבל באחריותך לבדוק דירות דיסקרטיות ערביות ולגלות מה היא רוצה לנסות. הנה כמה רעיונות שתוכל להציע.

דיבור מלוכלך

זה טאבו, זה אסור וזה כיף. דיבורים מלוכלכים זה דרך מצוינת להתחיל לגוון במיטה מבלי ללכת ישר לקיצון. אתה יכול להתחיל עם כמה מילים גסות “מתונות” ולראות איך החברה שלך מגיבה. אם היא לא תפסיק או תכעס, או אם תענה חזרה באותו אופן, אתה יכול להשתמש במילים יותר חזקות. אם היא לא נראית בקטע של דירות דיסקרטיות ערביות ודיבור מלוכלך, אתה יכול ללכת על בטוח ולשאול אותה שאלה כמו “מה את רוצה שאעשה לך?” ולהמשיך משם.

צעצועי מין

אפילו הזוג היצירתי, המאוהב והלוהט ביותר ישתעמם מסקס באותן התנוחות שוב ושוב, כך שצעצועי מין הם דרך מצוינת לגוון. אם אתם אוהבים את הרעיון, אך חוששים שהחברה עלולה להתרגז, אין סיבה להסס. נשים רבות רוצות לנסות צעצועי מין! לא צריך לקנות אביזרי מין קיצוניים או מתקדמים מההתחלה; תתחיל ברמה בסיסית, אפשרויות ידידותיות לנשים כמו ויברטור ארנב קטן ומשם לעבור לדילדו, ערכות סאדו, ערכות משחקי תפקידים של דירות דיסקרטיות ערביות וחרוזים אנאליים.

דירות דיסקרטיות ערביות קרובות אליך

לבקר בקליניקות פרטיות או דירות דיסקרטיות ערביות זה לא משהו שחברה שלך כנראה תרצה לנסות בתחילת הקשר, אבל אם אתם ביחד כבר כמה שנים ואתם בוטחים אחד בשניה, אז שלישייה היא הדרך הטובה ביותר לקחת את חיי המין שלכם לשלב הבא. הבחירה לנסות שלישייה עם שתי בנות או שני גברים תלויה אך ורק בך. עם זאת, כדי להפוך דברים לפשוטים ולמנוע מצבים מביכים, בחר בשותף השלישי בזהירות. אתה יכול לחפש דירות דיסקרטיות ערביות, מועדון חילופי זוגות, אבל במקום זאת כדאי לשכור מלווה מקצועי. הם יהיו מאוד דיסקרטיים, ובודאות מדהימים במיטה.