מסג אירוטי

הלקוחות של הבנות

רוב הבנות שמתכננות להשיג עבודה בקליניקות וספא לעיסוי או מסג אירוטי, מכוונות שלקוחותיהן יהיו זרים מבוגרים או תיירים שבאים לישראל. זה נכון חלקית. כשגברים באים למדינה אחרת, הם לרוב מרגישים בודדים. לרוב הם חושבים על הרעיון להזמין מסג אירוטי להאיר את זמן הפנאי שלהם ולקבל משהו מעבר – פינוק. זרים באמת מתקשרים להזמין מעסות פרטיות לבתי מלון, אבל הגברים האלה לא בהכרח מבוגרים. באופן כללי, ‘נציגים’ זרים מעבר לים (לרוב מארצות הברית ואירופה) הם רק כ50% מכלל הלקוחות. החצי הנותרים הם ‘נציגים’ של נוער הזהב הסקוטי, או פשוט אנשים צעירים ממשפחות אמידות. דרך אגב, החוקים של מסג אירוטי של רוב המדינות הם מאוד נוקשים. לקוח שאינו נראה בגיר יכול להתבקש להציג תעודת זהות. בנות צעירות מגיל זה לא יעבדו בשירותים בכלל.

לקוחות שמתקשרים לספא וקליניקות או מבקרים את הפרופילים של הבנות באתר תמיד מעוניינים בביוגרפיות של הבנות. גבר בררן אחד יכול להזדקק לבחורה מלומדת ואינטיליגנטית שבקיאה בנושא, שיכולה להחזיק עמו שיחה ולהקסים אותו. אחרים מנגד יכולים לדרוש מראה “בייבי-דול” שתחייך ותצחקק כל הלילה ותעשה מסג אירוטי וכל מה שאומרים לה. כל הבחורות מבוקשות בפינוקים, לכן אם מתקשרים, ניתן לתאר למרכזן את מי אתה מעוניין לפגוש לידך או בספא.

שירותי עיסוי בלבד

רוב לקוחות מסג אירוטי הם גברים שרוצים לבלות זמן בחברה נעימה של בחורה סקסית ומקסימה. עם זאת, נשים לפעמים דורשות גם הן לבלות ולפעמים הן דורשות בדיוק מגע של אישה. הן גם מקבלות אותו. הרבה מנערות פרטיות וליברליות נותנות חווית חברה מדהימה, וחלק מהן אף מעדיפות נשים בעצמן ולא גברים. לרוב רשימת השירותים החושניים מצויה בפרופילים של הבנות. יש מספר נשים שלא מציעות מסג אירוטי ואינטימיות. העבודה שלהן היא לספק ללקוחות עיסוי אירוטי וריפוי תאילנדי לוהט.