דירות דיסקרטיות במרכז

דירות לפי שעה - הלהיט בתחום שירותי הליווי

הלהיט היום בתחום שירותי הליווי הוא דירות דיסקרטיות במרכז. מדובר בחדרים המיועדים במיוחד למפגשים אינטימיים ודיסקרטיים ודרך אגב ניתן למצוא אותם בכל רחבי הארץ ולא רק במרכז. דירות דיסקרטיות במרכז צצו בעקבות הביקוש שיש בשוק למקומות המתאימים לבילויים בעלי אופי מיני. ישנם אנשים רבים, גם גברים וגם זוגות, אשר נזקקים לחדרים פרטיים בהם הם יכולים לבלות בילוייים אינטימיים. לפעמים אלו זוגות שאין להם פרטיות בבית ולפעמים אלו גברים שמבלים עם המאהבת, עם נערת ליווי או אולי אפילו חילופי זוגות. מפגשים אלו דורשים מקום אינטימי בו ניתן לבלות יחדיו. בעבר אנשים עשו זאת בבתי המלון אך אין מה להשוות בין מה שמציעים לכם בבתי המלון לבין החדרים הדיסקרטיים.

השונה והדומה בין דירות דיסקרטיות לבתי מלון

רמת החדרים – דירות דיסקרטיות במרכז מציעות חדרים ברמה גבוהה, ממש כמו בבתי המלון. בדיוק כמו בתי המלון ניתן למצוא חדרים ברמות שונות, חלקם אפילו מצויידים בג'קוזי. החדרים מעוצבים בצורה אסתטית עם נגיעות של אווירה רומנטית על מנת להתאים לסוג הבילוי. כמובן שיש מזגן, מקלחת ושירותים והרבה מעבר לזה. בדיוק כמו בבתי המלון, אתם מקבלים את המיטות עם מצעים נקיים ואת המקלחת עם כל האביזרים הדרושים.

שעות כניסה ויציאה – בעוד בבתי המלון ישנן שעות בהן מקבלים את החדר ושעות בהן חייבים לצאת מהחדר (נכנסים בצהריים ויוצאים בבוקר), דירות דיסקרטיות במרכז מאפשרות לכם להיכנס בכל שעה שתרצו ולצאת בכל שעה שתרצו.

תשלום לפי שעה – דירות דיסקרטיות במרכז מאפשרות לכם לשלם לפי שעה, כלומר לפי הזמן שבו השתמשתם בחדר. אנשים המגיעים לבילויים אינטימיים עם נערות ליוי בדירות דיסקרטיות בדרך כלל מבלים בהן רק כמה שעות בודדות. לעומת זאת, בבתי המלון משלמים עבור לילה שלם גם אם שהיתם בחדר רק שעתיים.

דיסקרטיות ופרטיות – בתי המלון אינים יכולים להציע לכם את הדיסקרטיות שתקבלו בדירות הדיסקרטיות. בבתי המלון נכנסים ללובי ועוברים בקבלה איפה שכולם רואים אתכם. כמו כן אתם חייבים להזדהות בשמכם. דירות דיסקרטיות במרכז מאפשרות לכם להיכנס ישירות לחדרים ובמקרים מסוימים אפילו ניתן להשאיר את הכסף בתיבה או מעטפה מבלי הצורך לעבור דרך פקיד קבלה, דבר הפוגע בדיסקרטיות שלכם.